Dainka odešla…

A zlomila nám srdce….
Odešla velká psí osobnost, věčně dobře naladěná, dobrosrdečná anarchistka s nejčernějšíma očima. Dainka, která milovala všechno a všechny. Její pořízení nebylo vůbec, ale vůbec plánované, rozhodlo srdce a skvělá chovatelka, která to cítila jako my, že patříme k sobě. A bylo to přesně tak… Dainka mě naučila spoustu věcí o psech a o životě. Procestovala s námi kus Evropy, všude byla doma a všude bylo krásně, když byla s námi…
Byla skvělá máma, skvělá babička i prababička štěňátek… zakladatelka CHS BriBiaDai.
Děkuji za těch 16 let, které jsme spolu mohli všichni prožít.