Štěňátka

AKTUÁLNĚ – štěňátka se narodila 30.07.2023.
Máme 5 pejsků (1 groenendael, 2 tervuereni fauve, 2 tervuereni gris) a 2 fenečky (1 groenendael a 1 tervueren fauve).

Všechna štěňátka jsou rezervována.

Selektivní spojení – mezivarietní zahraniční krytí v Belgii.

SPOLEČNÉ FOTKY ŠTĚŇÁTEK

Více na stránce „F“ vrhu.

Máme jména:
FENRIR – groenendael pejsek se žlutým obojkem
FREEZY – groenendael fenka s růžovým obojkem
FAAS – tervueren fauve pejsek se zeleným obojkem
FEEK – tervueren fauve pejsek s modrým obojkem
FREKI – tervueren gris pejsek s oranžovým obojkem
FREYR – tervueren gris pejsek s černým obojkem
FREYDIS – tervueren fauve fenka s fialovým obojkem

Grimmendans NAYKO
BLUE BLUMA BriBiaDai

Maminkou bude naše Blumi s. IntCh. BLUE BLUMA BriBiaDai, která má krásné výsledky zdraví – HD A, ED 0/0, OCD neg., SA neg., LTV 0, L7, opakované vyšetření očí na dědičné oční vady vždy negativní (poslední 2023) a geneticky je čistá na SDCA1, SDCA2, CJM, DM a MH. Je plnochrupá, s nůžkovým skusem a má DNA ověřený původ.

Povahový test má splněn na 100b., má výběrovou chovnost – tzv. selekci ČR a jako mimořádnou přednost z bonitace má uvedenou povahu.

Složené má zkoušky z canisterapie, vlohy na ovečky NHAT a poslušnostní zkoušky BH-VT, ZZO a ZOP.

Z výstavního světa má mnoho titulů, od PuppyChampiona, JuniorChampiona, Championa ČR, ČMKU a SK, GrandChampiona ČR, Klubového championa KCHBO a mezinárodní championC.I.E.
Pyšní se titulem BOB z klubové výstavy od francouzského specialisty a v roce 2021 byla nejlepším výstavním groenendaelem v ČR.

Za tatínka jsme vybrali belgického plemeníka, aktuálně již 9.letého tervuerena s.r. IntCh. Grimmendans NAYKO, IPO2. Nayko je úžasný pan pes, kterého jsem viděla osobně už před mnoha lety ve Francii, na Nationale d´Elevage. Má úžasnou povahu, je velmi otevřený a přátelský. Má pěkné výsledky zdraví – HD A, ED 0/0 a geneticky je čistý na SDCA1 + SDCA2, je plnochrupý, s nůžkovým skusem a má DNA ověřený původ. Skvělé povahy a pěkné zdravotní výsledky mají i jeho potomci, několik jeho štěňat známe osobně. 🙂 Má složen socializační test CSAU, střelbu a kousání TAN Champ. exc.+, Test Sociability, zkoušky BH, IPO1 a IPO2. Letos také složil poslušnostní zkoušku. Ve výstavním světe je také velmi úspěšný, honosí se mnoha tituly, je JuniorChampion Belgie, Champion Belgie, Lucemburska, Holandska a Německa, mezinárodní šampion C.I.E. a C.I.B. Získal mnohokrát CAC, CACIB, BOB/BOS, CACS z Francie, několikrát vyhrál třídu na Nationale d´Elevage a také zde získal resCACS a selekci „s.r.“ a také „ELITE A“.

ODKAZ DO DATABÁZE KCHBO 

Letáček:

Od spojení Nayka a Blumi očekáváme povahově milá štěňátka se skvělým sociálem, vyrovnaná a zdravá. Krytí proběhlo velmi hezky (a rychle 😀 ), doufáme, že se vše povedlo a budeme se těšit na štěňátka.

Naše štěňátka se snažíme velmi dobře socializovat, žijí v obohaceném prostředí doma i venku, znají široké spektrum lidí, od dětí různého věku, přes dospělé až po seniory, samozřejmě znají naše další psy, běžný ruch domácnosti, dále různé zvuky a povrchy, jsou socializována také ve městě (MHD, nádraží, centrum města, Hornbach), znají jízdu autem, vidí další druhy zvířat a vyzkouší si také pasení.

Nadstandardně vyšetřujeme našim štěňátkům oči na dědičné oční vady a děláme DNA ověření původu. Štěňátka budou SDCA1 + SDCA2 N/N po rodičích.

Štěňátka jsou u nás krmena syrovým masem tzv. BARF a také granulemi Marp Holistic Red Mix Grain Free.

Samozřejmostí je kupní smlouva, chovatelský servis, výbavička a manuál obsahující rady do začátku.

Trvalý domov plný lásky a kontakt s námi je podmínkou pro pořízení štěňátka od nás.

Můžete se podívat na fotky, videa a tý/deníčky našich předchozích vrhů.

Máte dotazy? Ptejte se…

V případě, že chcete štěňátko od nás, neváhejte nás kontaktovat. 🙂