Přidali jsme fotky našich mimin ve věku 3 týdny do společné galerie.
Slavíme!
Štěňátka z našeho „A“ vrhu slaví své již šesté narozeniny! Přejeme Vám nadále mnoho zdraví a spokojené rodiny! Majitelům patří velké díky za lásku a péči co našim štěňátkům dávají! A speciálně pro Aprílku – jsme šťastní, že jsi s námi <3
Štěněcí novinky :-)
Štěňátka se mají čile k světu, v necelých 2 týdnech měli všichni váhu přes kilo, poprvé jsme stříhali drápky a také dostali první preventivní odčervení, mají otevřená očička, poznávají svět především po čichu, ožužláváním a okusováním, začínají si hrát a vrtět ocáskem jako projev radosti 🙂
Přidali jsme fotky ve věku 2 týdny do společné galerie.
Tento týden je čeká první příkrm – syrové maso smíchané s kozím mlékem, první výlet ven na zahradu a další zvětšení životního prostoru a nové obohacené prostředí.

Nové fotky šťěnátek.
Přidány fotky šťěnátek do společné galerie „D“ vrhu – fotky ze 3 dnů a také mazlení s Alexem 🙂
Nové fotky má také Airin a Blumi 🙂


A naše milované <3

Máme šťěňátka!
Kele se narodilo 9 šťěnátek! Máme 7 pejsků – z toho 1 je tervueren a 2 fenečky.
Kela je vzorná maminka, o štěňátka krásně pečuje a všichni jsou v pořádku.
Více na stránce štěňátka.


Kela se připravuje :-)
Kela už má doma postavenou ohrádku s porodní bedničkou, kde spokojeně chrní a zvyká si. Krásně jí roste bříško a my už se na štěňátka moc těšíme!
Nové fotky.
Přidány nové fotky: Kela, Boreas, „s přáteli“ a „společné„.
A jak se daří Kele? Je již v poslední třetině březosti, tloustne a vypadá velmi spokojeně 🙂

Kela s Alexem 
April a Blumi 
Daime a Bianca 
Kela s Tarou a Alexem 
Boreas 17m 
Kira, Blumi a Endy
Kela je březí!
Kela byla na sonu a veterinář viděl několik kuliček! Máme velikou radost! Nyní začíná Kela pomalu kynout.. 🙂 Moc se na štěňátka těšíme!

Nové fotky mají: Aira, Dexter, Bazzy, Blumi – z pasení na sněhu, Belami, všechny naše holky z řádění na sněhu – „společné fotky“ a sněhové běhání Blumi s kamarády Kirou a Berym – „fotky s přáteli„.
Moc děkujeme majitelům, že nám zasílají novinky ze života našich „štěňátek“ a fotky, máme z toho vždy velikou radost!
Nové výsledky zdraví!
Batou – Dexter byl také na RTG: HD B (1/0), ED 0/0, PL 0/0 a neoficiálně LTV 0.
Posíláme majitelům do Finska moc gratulací a děkujeme!
Tímto je „B vrh“ kompletně rentgenovaný. 🙂
Nové výsledky zdraví a fotky na sněhu.
APRIL a BLUMI dorazily výsledky genetických testů z Genomie a lepší výsledky jsme dostat nemohli! Obě shodně jsou čisté (bez mutací) na CJM – kardiomyopatie s juvenilní mortalitou, DM – degenerativní myelopatie, MH – maligní hypertermie a oba typy cerebrální ataxie SDCA 1 a SDCA2!
Dočkali jsme se sněhové nadílky a řádění na sněhu si holky náramně užily!
Nové fotky – v galerii „společné fotky“ a v galerii „fotky s přáteli„.



















